Jdi na obsah Jdi na menu
 


Škromach s Jandákem roztančili ministerstva

26. 7. 2006

Zatímco jejich kolegové potí krev při nekonečných politických vyjednáváních, dosluhující ministři Škromach a Jandák hledají způsoby, jak zahnat nudu. Jejich úřady zejí prázdnotou, úředníci včetně povolných sekretářek odjeli na dovolené a politici osaměli. Ještě tak Škromach, ten se jako jeden z hlavních vyjednavačů ČSSD dovede zabavit při politických půtkách, ale Jandák? "Nudím se," sténá. "Je to k užrání."

A právě tanec je to, po čem v horkých dnech prahne Jandákovo srdce nejvíce. "Jsem výborný tanečník, ale hodně šlapu na nohy, tak raději tančím s muži, které to tolik nebolí," říká. Se Škromachem se dal dohromady hned po nástupu do funkce. "Tehdy mě navštívil v zánovních lakýrkách. Neodolal jsem a pustil mu trochu dechovky. Pivovarští koně ho dostali do varu," vzpomíná Jandák. Problémy jim prý dělaly jen ploužáky, na které měli krátké ruce, ale i tento handicap nakonec překonali. "Držíme se teď za kapsy, no," vysvětluje Jandák. 

Obrazek

Škromach vyzval Jandáka k tanci. Ten předstírá, že se stydí. "Jsem zadaný," rdí se.

Obrazek

Ministři v akci. "Vyhráli jsme i několik soutěží, nejvíce si cením trofeje z Taneční ligy pro pokročilé ve Větrném Jeníkově- zvítězili jsme v kategorii nejlepší umělecký dojem," chlubí se Jandák.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář