Jdi na obsah Jdi na menu
 


Paroubek: Už se s nimi nebudeme mazlit

15. 7. 2006

Obrazek

Válka nervů přerostla ve skutečný konflikt, v němž možná padne nejedna facka. A co víc - možná dojde i na zbraně, nejsou vyloučeny ozbrojené střety. Kdo si myslí, že hovoříme o situaci na Blízkém východě, je na omylu. Mnohem urputnější válečná vřava nyní hrozí malé zemičce uprostřed Evropy.

"Budou cedit krev," prohlásil již krátce po volbách na adresu občanských demokratů předseda ČSSD Jiří Paroubek a nyní svou rétoriku ještě vyostřil. "Přitvrdíme," slibuje. Mimořádné zasedání předsednictva podle něj vybere nejsilnější muže a naplánuje první akce. Paroubek potvrdil, že cílem útoků budou zejména špičky ODS, spadeno má zejména na svého úhlavního politického rivala Topolánka. "Pozná, co je to zákon kyjí a tesáků," ušklíbl se do kamery Paroubek. Připustil, že je sice o něco menší než šéf ODS, má prý ale převahu, pokud jde o sílu paží. "Tahle pěst má drtící sílu," zapózoval Paroubek ochotně fotografům s gestem vypůjčeným od Frištenského.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Recommendations: how to promote your kubice.estranky.cz

(LatonyanaF, 26. 3. 2018 2:20)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

Paroubek připrdí!

(Plynař, 15. 7. 2006 21:14)

Při setkání s Fíčem se Paroubek tak pekelně usral,že překladatelka musela být převezena na protiplynové centrum U plynojemu.