Jdi na obsah Jdi na menu
 


Konec marihuanového krále Pavla Němce

1. 7. 2006

Dosluhující ministr spravedlnosti Pavel Němec má pech. Republikové shromáždění jedné z nejmenších stran na světě, Unie svobody-DEU, tedy celkem asi pět lidí, ho dnes cupuje na kousky.

"Kdyby nestoudnost mohla močit, tak bychom se tady v těch chcankách utopili," ulevuje si bývalý ministr vnitra Ruml a zahrozí pěstí.

"Kdybys aspoň nefetoval, podívej se na sebe, jak vypadáš, sako uválené a kravata nakřivo!" přidává se další z delegátů a smýká se zhuleným Němcem z jedné strany na druhou.

"Co se s ním mažeš, seřežeme ho," navrhuje Ruml a uštědří sesazenému šéfovi unionistů takzvanou "zadní Rathovu facku".

"Tohle že je rána? Tohle je rána!" vmísí se do debaty místopředseda strany Ivo Ludvík a knokautuje zkoprnělého Němce za použití tonfy. "Má někdo z vás u lakýrek vyztuženou špičku? Soudím, že by potřeboval pár kopanců," dodává.

"Mám pochopitelně bundeswehrky. Přijel jsem akorát z čundru," přihlásí se o slovo někdejší vicepremiér Petr Mareš. "Podržte ho, ať se trefím, jsem totiž trošku přichcanej," žádá své kolegy jinak kultivovaný vysokoškolský pedagog.

"Nebijte mě, za všechno může Dimun, tady je jeho adresa, běžte a podpalte mu barák," snaží se bezmocný Němec zachránit kůži zbabělým udáváním kompliců.

"Dobře chlapi, to zatím stačí, já myslím, že máme ještě nějakou prácičku," zavelí Ruml.

"Jasně, jdeme na tóóóó," křičí smyslů zbavený Sváťa Karásek. "Mám v džípu bouchačky a taky nějaký kožený slipy.Uděláme si pak mejdan!"

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

To si snad děláte legraci

(Richard, 6. 7. 2006 15:55)

opravdu vám tolik záleží na dalším osudu této bezvýznamné straničky? já osobně jsem rád, že skončila v propadlišti dějin! Vůbec mi jí není líto!!!!!

Ještě jednou

(Linda, 3. 7. 2006 9:27)

O Unii svobody ještě uslyšíte!

Promiňte

(Linda, 3. 7. 2006 9:24)

ale to mi přijde jako vrchol nechutnosti a myslím, že se mnou každý rozumný člověk musí souhlasit. Nevím, co tím sledujete. Má-li to být vtipné, pak věřte, že není. Jako členky Unie svobody se mne to dotýká dvojnáslobně, ale výhrady bych měla, i kdyby se to týkalo kterékoliv jiné strany. Je to hnus.