Jdi na obsah Jdi na menu
 


Doktor Rath nemá alkoholiky rád

14. 7. 2006

Obrazek

"Kott není žádný alkoholik, s jeho jmenováním do čela středočeské VZP nemám vůbec žádný problém," tvrdí ministr David Rath a poukazuje na údajné opilecké výstřelky šéfa lidovců Miroslava Kalouska a předsedy Senátu Přemysla Sobotky.

"Je to lež, ostatně doktor Rath s tím nemůže mít žádné zkušenosti, protože s ním nemluvím. A i kdybych s ním náhodou mluvil, sahal by mi sotva do podpaží, tudíž rozhodně nemohl cítit, jestli ze mě táhne, nebo ne," nechal se slyšet lidovecký předseda. "Já nepiju, spíš si dám čaj," dodal pokorně šéf horní komory.

"Tak to ne, hoši, vy pijete a já na to mám důkaz," zubí se škodolibý Rath a v očích se mu zlověstně zaleskne. "Mám tady například nahrávku pádu Miroslava Kalouska z kola do Lužnice u Bechyně," přimhouří oči ministr a s úsměvem si vychutnává, jak Kalousek soptí a zatíná zuby. "A Přemysl Sobotka se zase skoulel z Ještědu. I toto je zadokumentováno," dodává Rath vítězně.

"Tak jo, pijeme, no," krčí rameny oba politici. "Dává nám to lepší výchozí pozici při jednání s protivníkem. Silný pach alkoholu má paralyzační účinky, to byste jako vystudovaný lékař mohl vědět."      

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář