Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chtěl mě zabít, říká o Škromachovi jeho holič

10. 11. 2006

Případ má podle našich informací souvislost s nedávným zmrzačením holiče Stružky, který má smlouvu s Lidovým domem na "průběžné zkrášlování politiků ČSSD", a není vyloučeno ani politické pozadí celé aféry. Policie uvalila na vyšetřování přísné informační embargo, a tak se lze pouze dohadovat, zda jde o cílenou provokaci, jak je v případě kauz spojených s ČSSD obvyklé, či pouze o shodu nešťastných okolností.

V zázemí holiče Vaška ve sklepních prostorách sídla ČSSD se podle zdroje z pražské kriminálky našly stopy DNA Zdeňka Škromacha. Experti nyní zjišťují, kde se tady vzaly. Naši informátoři získali exkluzivní výpověď zmíněného holiče, která do případu vnáší více světla. Po zralé úvaze jsme se ji rozhodli zveřejnit v úplném znění:

"Nevím, co to do něj vjelo. Když jsem mu zastříhával knír, škubl nečekaně hlavou, takže jsem mu mašinkou knír oholil prakticky po celé délce. Začal hrozně řádit a demolovat mi moje zařízení. Nakonec na mě zaútočil a zhruba pět minut mě řezal jako osiku. Skončil jsem v nemocnici a jsem rád, že jsem se z toho vůbec vylízal. Jo a taky tam napište, že mi pan Paroubek poslal květiny."

Obrazek

"Takhle to všechno začalo. Nevěděl jsem, že mu na tý parádičce tak záleží," svěřil se holič Vašek.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář