Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vstřícný a vřelý Paroubek

28. 6. 2006

Tak to tu ještě nebylo. Dosluhující premiér se uvolil, že opustí své křeslo, tedy učiní to, co by stejně učinit musel, a očekává, že za to dostane křeslo nové. Jde o to, aby kontinuita funkcí nebyla přerušena, napadá tak možná člověka, který ještě dokáže hovořit o politice a politicích bez použití hrubšího slovníku.

 

Paroubek novinářům řekl, že sociální demokracie chce tímto vstřícným krokem otevřít cestu ke jmenování vlády šéfa ODS Mirka Topolánka. Ale jděte, jaká vstřícnost, kabinet končí – a basta! Nepochybně však jde o důležitý signál před čtvrteční volbou předsedy sněmovny. Rozmyslete si to s Miroslavou Němcovou, hrozí varovně vztyčený prst končícího ministerského předsedy. Síla premiérské funkce je prostě úchvatná – i když se zánikem mandátu vyprchá, stále je čemu se podivovat.  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

To elluba

(Ninja, 4. 7. 2006 15:18)

Ty budeš asi nějaký zarytý socan (nějaká zarytá socanka), že? Já myslím, že o Paroubkovi toho moc pozitivního napsat nejde. A pokud jde o zesměšňování, zesměšňuje se přece sám. :)))

Je to opravdu celé originální stupidita.

(elluba, 4. 7. 2006 12:49)

Jenže tohle není komentář, toto je zesměšňování. On je vůbec tento web trochu divný. Takový bulvár, který tahá z archivu staré články. A píše hloupý reportážní román. Já vím, není to pro mne, tak sem nemám chodit. Takže pa!

To ellub

(Ninja, 3. 7. 2006 19:15)

To je fakt názor hňupa. To si můžeš vzít rovnou třeba měsíc staré noviny a rozebírat z dnešního pohledu tehdejší komentáře. Originální stupidita.

Tak trošku mimo, ne?

(ellub, 3. 7. 2006 16:20)

Vždyť ODS chtěla, aby se vzdal premiérování, tak co? A pak mu to Klaus zase zakázal... Příště bude možná lepší chvíli počkat, pak psát nějaké glosy... Nebo více přemýšlet.