Jdi na obsah Jdi na menu
 


Místo pro Vaše postřehy a vzkazy. Ostře, "natvrdo" a bez cenzury.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Test, just a testTest, just a test

(SNIGUEINILT, 8. 5. 2017 22:26)

Welcome Everyone

(TomJO, 1. 2. 2017 15:21)

Welcome Everyone and I am somone who like
https://about.me/byronbayflorist - about!

Slyšel jsem, že by se mělo něco udělat!

(Jiří Egermaier, 18. 11. 2009 21:07)

Stále slyším, že voliči namají koho volit. Že je třeba nějaké změny. Navrhuji tuto: Aby voliči uvěřili, že páni politici mají zodpovědnost, aby za nezodpovědnost byla pro ně tvrdá sankce v podobě vězení a zbavení možnosti dále kandidovat, a to doživotně.

HNF

(Ema, 13. 6. 2009 14:59)

DONBAS ty jsi neumětel umíš vůbec na něco hrát??asi jsi nezažil ty podmínky které v 80tých měli, jejich texty jsou nadčasové a pokud nevíš tak u punku nejde o instumentální exhibice není to jazz a podobně,jsi asi mimo mísu jak můžeš hanit takovou legendu!!!!

gufz

(Filcek-politicky piče, 7. 10. 2008 15:42)

Nechapu proc se tady vubec o HNF bavita vzdyt to byla jedna z nejlepsich kapel ceskyho punku a ten kdo nad nimi ohrnuje nos tak u me je kokot punk's not dead vy volove!!!Akorad me stve ze sem v ty dobe nezil

Mé stránky o šibalech

(AVe, 30. 4. 2007 13:24)

Ahoj, podivejte se na mé stránky s podobnou tematikou jako tyto <a href="http://www.alesvebr.cz">Aleš Vébr - lovec šibalů</a>

HNF

(wattie, 2. 3. 2007 23:07)

For donbas: to jsou jen kecy a závist. Jestli jsi někdy byl na jejich koncertu (já ano), tak by jsi tohle nikdy nemohl říct.HNF byla ve své době bezkonkurenční jednička. Osobně jsem tu dobu zažil, tak vím o čem mluvím! Kde jsi vzal, že byli konfidenti? Kecy, kecy a jen kecy. IQ prasete máš spíš ty!

hnf

(donbas, 28. 1. 2007 17:22)

HNF byli největší neumětelové punkové scény, dobře že už nehrajou, neuměli ani jeden akord a měli IQ prasete pekari. FUJ, hanba!! Byli to konfidenti estébácký, řitomilové a vyžírkové. Ždímali socialismus a hráli si na hrdiny.

HNF

(wattie, 28. 1. 2007 16:51)

"Hrdinové nové fronty" byli jen jedni! Punks ´s not dead, volové politický!! Že se vám huba nekřiví, použít tyhle slova HNF ve spojitosti s těma politickejma buznama!

Hledání voliče aneb zpoved socana:

(Thyronx, 10. 11. 2006 23:01)

Když jsme se Zemanem hledali ideálního voliče, zjistili jsme, že většina podnikatelů, ale i většina úspěšných a pracovitých lidí volí ODS. To se také stalo ODS osudným. Zaměřili jsme se tedy na armádu nezaměstnaných, flákačů, na nízkopříjmové skupiny, na státní zaměstnance a také na všechny, kterým se stýská po komunistech. Věděli jsme, že o tyto skupiny nikdy nebude v Česku nouze.

Naší politikou bylo zvednout daně i za cenu likvidace statisíců podnikatelů, vybrané peníze si spravedlivě rozdělit mezi sebe a své zpřízněné osoby a zbytek s božskou tváří rozdat našim voličům. Tak to alespoň praktikují všechy socialistické vlády.

Ekonomika poslední rok slušně roste, tak by byla vhodná doba na snížení dluhu České republiky. Investice by si zasloužily v první řadě silnice, aby se omezilo ničení podvozků aut. Paroubek má ale lepší plány. Ví, že je to jeho poslední volební období a že on státní dluh splácet nebude. Rozhodne se proto pro miliardovou investici do národního fotbalového stadionu

Karel Randakjak ho neznate:

(Thyronx, 10. 11. 2006 22:49)

Karel Randák (*1955)
Voják z povolání, trenér v armádní Dukle (od r. 1975 do r. 1992).
V roce 1992 nastoupil za zvláštních okolností do FBIS (dnes BIS) a stejně podivně na vlastní žádost odešel v roce 1996.
Od roku 1996 do 1999 byl Randák zaměstnán u ruské bezpečnostní společnosti Alternativa Praha, s.r.o., která je krycí firmou GRU (ruská vojenská rozvědka).
V roce 1999 nastoupil do ÚZSI, kde se ihned stal náměstkem. Nahoru ho vytáhl jeden z hlavních "hrdinů" Hrubantova procesu Petr Zeman (ČSSD). (Hrubant v roce 1997 zjistil, kdo vynášel z BIS informace lídrum ČSSD: Tomáš Kadlec, Martin Hejl, Petr Zeman a další, včetně K. Randáka.)
Od roku 2004 byl ředitelem ÚZSI (střídal Bublana, který se stal ministrem vnitra)
Na návrh vlády J. Paroubka byl jmenován generálmajorem.

Asi zbytečná otázka

(Jiří, 11. 8. 2006 20:41)

A budete psát taky o aférách a prasárnách ODS ?

Jen silná

(František, 8. 7. 2006 19:13)

a sebevědomá inspekce nepodléhající tlakům jako jsou ty nynější může být úspěšná. Představy, že podezření na trestnou činnost policistů mohou vyšetřovat civilisté neznající systém práce a věčný boj mezi policisty a galerkou, jsou mylné a ohrožují nejen inspekci, ale i stovky poctivých policistů, kteří jsou každodenně obviňováni pachateli trestných činů z nezákonností.
Jedinou pojistkou, které zatím lze věřit a na ni spoléhat je nezávislý soud. Musím se sklonit před soudci, kteří systému zatím nepodlehli. Snad jim to vydrží, i když politiky prosazovaný institut korunního svědka bude v případě přijetí další ranou do vazu nemocného systému.
Oldřich Tomášek
-------------------------------
Žádná nezávislá soudní moc nikdy neexistovala, neexistuje a nebude existovat. Stranické příkazy vystřídali lidé mající prsty ne na spouštích, ale na tučných kontech. Telefonické rozhovory s okresními tajemnky vystřídaly na zakázku připravené aféry, vydírání a korupce. Ideologie ve státě byla vystřídána jinou státní ideologií a hra pro občany na nezávislost soudní moci může pokračovat.Sami novináři

(František, 8. 7. 2006 19:13)

netuše hloubku problému pomohli a dodnes pomáhají šíření nemoci. Nelze se jim divit, často se přesvědčují o mafiánských praktikách vysokých státních úředníků a chtějí věřit, že existují policejní specialisté, kteří zajistí spravedlnost.
Na policejní útvary scelos tátní působností se dobří policisté nehrnou. Je léta známo, že stovky policistů na těchto útvarech si práci vybírají, nejsou hodnoceni za úspěšnou detektivní práci korunovanou pravomocným odsouzením vrahů, loupežníků či defraudantů. V poslední době tam nastupují mladí nezkušení policisté, jež nikdy neměli v rukou podezřelého, kterého usvědčili na základě svých kriminalistických dovedností. O to víc času mají na své snad zpravodajské hry, psaní záznamů a vyžadování odposlechů na kohokoliv a kdykoliv. Nelze tak hodnotit všechny, existují výjimky, kdy skutečně dobří kriminalisté svého pachatele zadrží a usvědčí.
Klasický kriminalista dostane souhlas státního zástupce a soudce s odposlechem při objasňování závažného trestného činu jen skutečně výjimečně a v souladu s literou zákona. Je jasné, že v systému musí být chyba, když v televizi slyšíme odposlechy lidí, kteří žádný trestný čin nespáchali. Desítky let je v našem trestním řádu ustanovení o presumpci neviny. Stalo se normální, že ve sdělovacích prostředcích policisté nebo státní zástupci plným jménem označí podezřelého a je jim jedno, že po mnoha měsících trestního řízení jej soud třeba zprostí viny. Je jim jedno, že v té době tento člověk neunese svou skandalizaci, přijde o zaměstnání a rozpadne se mu rodina; to vše se obětuje za chvíli slávy na obrazovce.
Systém je nemocný a začíná požírat své tvůrce. Dnes stačí zneuznaný policista a jeden nebo dva kriminálníci a do mašinérie trestního řízení se dostávají i policisté, obvinění za činy, které nespáchali. Stalo se módou kritizovat Inspekci ministra vnitra, zpochybňovat lidi, kteří tam pracují a tvrdit, že se musí zrušit. Je to špatná cesta, vyvolaná některými problémovými policisty a jejich politickými známostmi.

Policie není tajná služba

(František, 8. 7. 2006 19:12)

a nemůže žít z informací, které slyší na ulici nebo v hospodách. Trestní řád naprosto jasně stanoví, co lze a co nelze použít jako důkaz v trestním řízení a jak mají orgány činné v trestním řízení postupovat při jejich hodnocení. Úřední záznam typu jedna paní povídala takovým důkazem není a nikdy snad nebude. Říkám snad, protože v poslední době i někteří státní zástupci-specialisté přijali tyto pracovní postupy za své a považují za normální, že na podkladě snůšky drbů se zahajuje trestní stíhání proti konkrétním lidem a dokonce se rozhoduje i o vazbách.
Celá policie ví, jak po nástupu mladého ministra vnitra někteří policejní důstojníci začali chodit se spisy za politiky a pracovali na jejich objednávku. I změna organizace policie a vznik dalších \84elitních útvarů\93 byl motivován politickou potřebou. Chyby policie při vyšetřování rádoby závažných kauz některých podnikatelů pramenily nepochybně ze snahy některých nových velitelů zavděčit se svému chlebodárci. Do policie byl zaveden systém politizace její činnosti, který byl nahlas popírán a potichu podporován.

Systém policejní práce

(František, 8. 7. 2006 19:11)

začíná být nemocný. Jako zkušeného policistu mne velice zarmoutilo vystoupení kolegy plk. Kubiceho týden před volbami před branně bezpečnostním výborem Sněmovny.
Policie musí být apolitická a vysoký policejní důstojník nesmí porušovat pravidla řízení a velení v ozbrojeném sboru a nesmí ani zasahovat do politiky.
Na internetu jsem si pečlivě prostudoval onu tzv. zásadní zprávu o prorůstání zločinu do státní správy a uvědomil jsem si, kam až jsme na cestě budování rádoby elitních policejních útvarů došli.
Jan Kubice svůj krok zdůvodňuje obavami o bezpečí svých lidí. Byli to však zrovna policisté z jeho a dalších speciálních útvarů, kdo zavedl do české kriminalistiky postupy, které nikdy a nikde nepřinesly dobré výsledky.

To Karolína

(john, 8. 7. 2006 19:03)

Najdeš ho na http://www.ods.cz/forum, ale momentáleně je mimo provoz, tak bych doporučil raději http://www.socdem.cz/diskuze

Nevíte, kde bych našla fórum ODS?

(karolína, 8. 7. 2006 10:10)